23. February 2019 - 10:00 till 20:30
Share it on:

Konferencja Biznesowa Vantis Holding w Birmingham | Birmingham | Saturday, 23. February 2019

Co jest teraz najlepszym pomysłem?

Wspaniała kariera, sukces w przedsiębiorstwie, określona kwota do zarobienia, wspaniałe relacje z współpracownikami, zakup samochodu, rodzina?
Cokolwiek by to nie było -  sposoby do osiągnięcia zmieniają się nieodwracalnie. Ilu właścicielom zaangażowanie środków gospodarczych - przysparza więcej problemów i zmartwień? Ile znasz ludzi, którzy są z nimi związani, zabijając ich kreatywność?
Ile osób w ich środowisku czuje, że się nie realizuje i że ich wynagrodzenie nie jest zachwycające?
Czy wiekszość realizacji jest skuteczne?
Podczas Konferencji Vantis Holding poznasz najskuteczniejsze strategie i metody będące odpowiedzią na dręczące Cię pytania.
 
 NASZE EFEKTY
Aktywne doświadczenia, który zaowocowały niesamowitymi - skuteczne dla nas - efektami:
 


Pomogliśmy ponad 5000 i średnim przedsiębiorstwem  w procesie i stworzeniu strategii przewagi konkurencyjnej.


 

 


Przez ostatnie 9 lat organizujemy regularne konferencje, spotkania i zlecenia w ramach kooperacji dla ponad 100 000 osób.


 Rozwijamy 16 projektów biznesowych, w większości sformalizowanych jako osobne podmioty gospodarcze.
Zorganizowaliśmy jedno z największych polsko-afrykańskich forów gospodarczych wspierających polskich przedsiębiorców w wejściu na nowe rynki.


 

 


W naszym startupie Eduneo w drugim roku działalności osiągnęliśmy sprzedaż na poziomie 18 000 000 PLN.


 Wygenerowaliśmy 2 120 000 zł sprzedaży produktów w ciągu 18 godzin podczas konferencji, która odbyła się w Krakowie w hotelu Duble Tree Hilton 


 

 


Puls Biznesu umieścił nas w gronie TOP MANAGER 500, czyli najlepiej zarządzanych spółek w Polsce.

Stworzyliśmy jedną z pierwszych platform wspierających działalność charytatywną zaangazowani.org, która 100% środków przeznaczonych na wsparcie kieruje na konta osób potrzebujących. 


Realizowaliśmy swoje projekty w 6 krajach europejskich.


 

 

 
Podczas konferencji biznesowej pokażemy Ci dokłady model biznesowy oraz kompetencje i narzędzia, które możesz wykorzystać również w swoich działaniach zawodowych i biznesowych.
Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz, czy jesteś już liderem w swojej branży - wiedza, którą otrzymasz jest wartościowa i w 100% użytkowa na każdym etapie rozwoju.
 

MODEL 5 KROKÓW
 
Jakie konkretne elementy decydują:


o byciu skutecznym i sprawczym?


o tym ile zarabiasz?


czy Twoja kariera się rozwija i nabiera tempa?


że telefony z lukratywnymi propozycjami współpracy dzwonią non stop?


jak wygląda Twój styl życia?


ile czasu posiadasz na swoje pasje i życie prywatne?


 
Rozwiązywanie problemów nowych czasów starymi metodami to główny problem nie osiągania celów przez większość ludzi w XXI konferencji biznesowej Vantis Holding poznasz unikatowy model efektywności, który sami wykorzystujemy na co dzień. Model ten składa się z 5 kluczowych elementów. Podczas konferencji biznesowej nie tylko dobrze go poznasz, ale też zobaczysz, jak zastosować go w praktyce. Sprawdź wszystkie kroki po kolei:
 

  1. EDUKACJA BIZNESOWA
Rodzaj wiedzy koncentrujący się na sposobach dzięki którym jesteś wstanie skutecznie monetyzować swoją wartość, produkty i usługi.Poziom edukacji specjalistycznej odpowiada za zakres Twoich kompetencji i umiejętności.Poziom edukacji biznesowej odpowiada za to, jakie wyniki finansowe i biznesowe osiągasz, jaka jest skala Twojego sukcesu i biznesowe, marka osobista, wideo marketing, komunikacja w social mediach, multitasking, przywództwo, sprzedaż - to tylko kilka z umiejętności od których zależy, ile będziesz zarabiał oraz w jaki sposób rynek będzie zabiegał o to, co masz mu do zaoferowania. Zdobądź „niesprawiedliwą przewagę” dzięki wykorzystaniu innowacyjnej wiedzy i strategii. Bądź tam, gdzie większość Twojej konkurencji jeszcze nie dotarła.
Są to kompetencje, które powinieneś od razu, tu i teraz zacząć budować i rozwijać. Powód? To właśnie od nich zależy to, czy Twoi klienci będą zabiegali o Twoje usługi i produkty albo czy head hunterzy zapłacą solidnie za kolejne propozycje współpracy. Dzięki tym umiejętnościom zbudujesz grawitację, która przyciągnie do Ciebie odpowiednie osoby, możliwości i narzędzia.
 

Wiedza jest wartością, która również mocno się dewaluuje poprzez swoją bardzo szeroką (często niskiej jakości) dystrybucję, między innymi w mediach cyfrowych.
PODCZAS KONFERENCJI BIZNESOWEJ:
- Będziesz miał okazję spotkać najskuteczniejszych ekspertów, którzy w swoich profesjach osiągnęli ponadprzeciętne rezultaty i podzielą się z Tobą swoimi strategiami i narzędziami. Będą to Juchniewicz, Krzysztof Hillar, Beata Kapcewicz, Magdalena Daniłoś.- Doświadczysz tego, jak ważne jest połączenie treningu mentalnego z treningiem kompetencyjnym, abyś mógł wprowadzać trwałe zmiany do swojego sposobu działania.- Przekonasz się na czym polega skuteczny proces rozwoju i wdrażania wiedzy. Zauważ, że ludzie nie mają problemu z czytaniem i słuchaniem, ale mają potężną trudność w zastosowaniu nabytej wiedzy w życiu. Elementy takie, jak: metodologia przekazywania wiedzy, facylitacja, prowadzenie procesu zgodnie z cyklem Kolba, a także otoczenie, w którym się znajdujesz i możliwość przepracowania nowej wiedzy podczas warsztatów - to wszystko stanowi klucz do skutecznej formuły wdrażania nowych umiejętności w życie.- Poznasz najbardziej, innowacyjne unikatowe i skuteczne rozwiązania edukacyjne dostępne na europejskim rynku.
 

  2. SOCIAL MEDIA
Jeżeli nie jesteś online - tracisz najbardziej innowacyjny i skuteczny sposób na dotarcie do swoich klientów, odbiorców i pracodawców. Obecność w mediach społecznościowych, które dzisiaj dla większości osób są pierwszym źródłem informacji oraz miejscem, w którym dokonują decyzji zakupowych staje się zatem niezbędna. Jak wygląda ten rynek?


Na całym świecie Facebooka posiada ponad 2 miliardy użytkowników. W Polsce to około 15 milionów, z czego 11 milionów to użytkownicy aktywni.
W statystykach królują millenialsi (użytkownicy w wieku 22-35) lat oraz pokolenie Z, (nastolatkowie i bardzo młodzi dorośli poniżej 22. roku życia) . To oni są głównymi odbiorcami reklam i grupą docelową sprzedaży dóbr i usług, na nich opiera się rynek.
Z każdym rokiem rośnie liczba użytkowników korzystających z sieci za pomocą mobilnych urządzeń, takich jak telefony czy tablety. Obecność w mediach społecznościowych pozwala na docieranie do potencjalnych klientów w każdych warunkach.


Największe marki, takie jak Adidas w tym roku przeniosły 100% swojego budżetu reklamowego z telewizji do internetu.
Kluczowe pytania, jakie musisz sobie zadać:


Czy Twoje profile w mediach społecznościowych są prowadzone skutecznie i efektywnie?


Czy wykorzystujesz wiedzę związaną z optymalizacją reklam w docieraniu do swoich potencjalnych odbiorców?


Czy wiesz jak tworzyć angażujący kontent, który sprzedaje?


Czy wykorzystujesz video marketing w swoich działaniach marketingowych?


Czy masz opracowane skuteczne lejki sprzedaży?


 

 
Jesteśmy praktykami - w ramach naszej grupy kapitałowej rozwijamy agencję digital marketingową Dotiv, dzięki której będziesz w stanie - w oparciu o doświadczenie naszych specjalistów - wdrożyć najskuteczniejsze rozwiązania i strategie pozwalające Ci wyjść na jeszcze wyższy poziom realizowanych działań!
 

  3. PROJEKTY WSPIERAJĄCE
Podczas konferencji będziesz miał okazję zapoznać się z naszymi rozwiązaniami, które będą mogły stanowić dla Ciebie dźwignie i akceleratory dla Twoich wspaniałych rezultatów.
 
Oto kilka przykładowych projektów:
 
Business Influencer - magazyn dla managerów, sprzedawców i ludzi biznesu, tworzony przez partnerów biznesowych grupy Vantis Holding. Masz content który jest wartościowy i chciałbyś nawiązać współpracę z naszą grupą wydawniczą? Podczas konferencji poznasz wszystkie szczegóły i możliwości.
 
Startup’owy portal , którego głównym celem jest wsparcie budowy Twojej marki osobistej, jak również pomoc w dotarciu do Twojej grupy docelowej jako ekspert.
 
Merytoryczne o biznesie, czyli cykl dedykowanych programów live udostępnianych na Facebooku, dzięki którym nasi eksperci mogą budować szeroki zasięg online.
 

 
Meet the Business Influencer, czyli możliwość występowania i zarabiania w nowoczesnym formacie eventów biznesowych. 
Zaufanie w biznesie - Polacy to jeden z najbardziej nieufnych narodów w Europie. Przygotowaliśmy dedykowany projekt, którego głównym celem jest wspieranie lojalności, zaangażowania i gotowości zakupowej Twoich odbiorców. Wzmocnij proces przekonywania innych do tego, iż warto z Tobą współpracować, a przy okazji zrób coś dobrego dla Świata. ;)
 

  4. KONTAKTY I OTOCZENIE
Ktoś kiedyś powiedział, że jesteśmy wypadkową 5 osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu. Jest sprawą absolutnie kluczową to, jakie osoby Cię dziś otaczają!Jeżeli masz do zrealizowania ambitne cele - czy jesteś w stanie osiągnąć je z osobami, które masz dziś wokół siebie? Czy są one wystarczająco przedsiębiorcze, posiadają wartościowe kontakty oraz dysponują wszystkimi potrzebnymi kompetencjami, aby mogło Wam się „udać”?

 
Umiejętność budowania właściwego otoczenia osób, które Cię wspierają, motywują oraz generują okazje biznesowe to jedna z najbardziej kluczowych umiejętności skutecznych liderów.PODCZAS KONFERENCJI BIZNESOWEJ:


Spotkasz wiele wartościowych osób - weź ze sobą dużą ilość wizytówek!


Poznasz projekty Business Connect oraz WFS - Współpraca Fundamentem Sukcesu i zobaczysz, jak mogą stać się Twoim skutecznym narzędziem budowania wartościowych relacji biznesowych i handlowych oraz pomóc Ci dotrzeć do grona ponad 8000 przedsiębiorczych osób.


Poznasz model EKONOMII PLATFORM, unikatowej formuły współpracy rynkowej dającej możliwość korzystania z atrakcyjnych ofert i warunków współpracy z innymi członkami.


 

 
 

  5. PARTNERSTWO BIZNESOWE
 
Podczas konferencji poznasz również model biznesowej platformy społecznościowej, która nadaje całkowicie inny wymiar możliwościom rozwoju zawodowego i biznesowego.
 
Od 9 lat tworzymy jedną z najbardziej przedsiębiorczych społeczności w Europie. W ramach modelu partnerstwa możesz korzystać z wielu dedykowanych możliwości i rozwiązań, które przygotowaliśmy wyłącznie dla grona naszych partnerów.
 
Poziom 1 Daje możliwość korzystania ze wszelkich rozwiązań wchodzących w skład grupy Vantis Holding na arcy-atrakcyjnych warunkach lub nawet nie angażujących ani jednej złotówki!
 
Poziom 2Wierzymy, że jedną z najważniejszych wartości w biznesie jest dobra rekomendacja.
Naszym celem biznesowym jest dotrzeć z filozofią biznesu, którą promujemy wraz z konkretnymi narzędziami do jak największej grupy odbiorców. Wierzymy w biznes w dwie strony - Ty możesz pomóc nam, a my Tobie. Opracowaliśmy specjalny model współpracy biznesowej, który przy dużej skali pozwala w transparentny i przejrzysty sposób określić warunki i zasady współpracy. Jest to dodatkowa możliwość którą możesz rozważyć w każdym momencie.
Poziom 3 Wykorzystaj ekonomię platform i budowany przez 9 lat potencjał grupy Vantis Holding do tego, aby skutecznie się promować i docierać do potencjalnych kontrahentów, jak również korzystaj z najlepszych ofert rynkowych, dostępnych tylko dla uczestników grupy Vantis Holding.
 
 

 
DLA KOGO SZCZEGÓLNIE DEDYKOWANA JEST KONFERENCJA:

Dla osób które chcą więcej zarabiać
Dla osób szukających sposobów budowania swojej przewagi konkurencyjnej
Dla osób chcących poszerzyć swoje grono kontaktów o wartościowe osoby
Dla osób szukających praktycznej wiedzy, do zastosowania od razu w swojej działalności
Dla osób chcących zbudować mocna markę osobistą
Dla osób które szukają nowych możliwości na lepsze i sprawniejsze osiąganie swoich celów
Dla osób chcących podzielić się swoją wiedzą z szerokim gremium odbiorców 

 
 
 

 
PROGRAM KONFERENCJI:


10:00 - 10:50
Vantis Holding - poznajmy się.

10:50 - 11:10
Przerwa kawowa

11:10 - 13:00
Rozwój osobisty i biznesowy - praktyczne zastosowanie.

13:00 - 14:00
Lunch

14:00 - 15:00
Siła współzależności

15:00 - 15:30
Przerwa kawowa

15:30 - 16:30
Biznes z Vantis Holding cz. I - Biznesowa Platforma Społecznościowa

16:30 - 17:00
Przerwa kawowa

17: 00-18: 00
Biznes z Vantis Holding cz. II - Biznesowa Platforma Społecznościowa

 

 
BILET ZAWIERA:


udział w konferencji,


certyfikat udziału,


materiały szkoleniowe,

lunch,

przerwy kawowe.