30. August 2020 - 10:30 till 13:00
Punkt Docelowy, Krakow
Share it on:

Kierunek - Business in Mind - spotkania networkingowe dla kobiet | Sunday, 30. August 2020

Prowadzisz swój biznes w Krakowie ?

Masz sporo na głowie ? Chciałabyś zasięgnąć opinii innych, czy dobrze Ci idzie ? A może lubisz poznawać nowe twórcze i przedsiębiorcze kobiety ? Szukasz inspiracji ?Zapewne na każde z tych pytań możesz przytaknąć. W końcu zajrzałaś tu, bo nazwa wydarzenia przyciągnęła Twoją uwagę.

Bardzo dobrze, o to nam chodziło.

My same prowadzimy biznes i niejednokrotnie brakowało nam pomysłow, jak ruszyć dalej, ale poznawanie nowych osób zawsze nas inspirowało, by działać mocniej.

Nazywamy się Monika i Aneta i prowadzimy biznes pod nazwą kierunek_wizerunek. Organizujemy warsztaty wizerunkowe dla kobiet. Zapraszamy na nie twórcze, odważne kobiety, ktore szukają pomysłu na swój wizerunek. Niejednokrotnie przekłada się to na charakter pracy, jaki wykonują. Pomagamy kobietom odnaleźć swój styl, otworzyć się i wspieramy je w otwarciu się na akceptację siebie.Poza warsztatami, chcemy iść o krok dalej, dlatego postanowiłyśmy utworzyć cykl spotkań networkingowych, aby nawzajem się wspierać, inspirować i odnajdywać radość z prowadzenia własnego biznesu.Kogo zapraszamy ?

- Kobiety, które prowadzą swój biznes w Krakowie,

- Kobiety, które chcą podzielić się swoją historią, która może zainspirować inne kobiety do działania,

- Kobiety, kreatywne, odważne, które potrafią zabrać głos, które potrafią słuchać ale też doradzić,

- Kobiety, które szukają partnerstwa biznesowego, dzięki któremu będziemy mogły zbudować twórczą siatkę współpracy,

- Kobiety, które chcą współtworzyć grupę mastermindowąCo oferujemy ?- Cykl 5 spotkań w 2020 roku w kameralnym, fajnym miejscu na Podgórzu,

- dobrą, kobiecą energię biznesową

- na każdym ze spotkań będzie inny motyw przewodni,

- goście specjalni, którzy będą inspirować do działania

- zamkniętą grupę na fb, na której będą wyznaczane zadania motywacyjne, cele, oraz możliwość budowania kontaktów.

- konkurs, który ogłosimy na pierwszym spotkaniu. Nagrodą będzie wywiad w międzynarodowym magazynie dla kobiet May Lux Club Magazine, z którym współpracujemy. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona na ostatnim zaplanowanym przez nas spotkaniu.

- możliwość zaprezentowania swojego biznesu w trakcie wywiadu - live na naszej stronie kierunek_wizerunek w cyklu spotkań, jakie organizujemy pt: Wywiad z ekspertką.Nasze wymagania :

- dobra energia,

- punktualność,

- własne wizytówki,

- chęć współpracyKolejne spotkania planujemy raz na miesiąc w niedziele i wstępnie są to:

27 września

18 października

22 listopada

13 grudniaZobowiązujemy się do przestrzegania wszelkich wymogów związanych z obostrzeniami sanitarnymi i w razie ( tfu tfu) kolejnych obostrzeń, możemy przenieść się do sieci.Planujemy, aby pierwsze spotkanie było zapoznawcze, dlatego po wstępnej naszej prezentacji będziemy chciały Was poznać.W trakcie kolejnych spotkać będziemy rozmawiać o tym, co się sprawdza a co nie w Waszych biznesach, będzie czas na analizy, konkretne przypadki. Będą metody rozwiązywania problemów, analizowane z różnych punktów widzenia metodą 6 kapeluszy, będzie mapa marzeń, gorące krzesła oraz jeszcze inne niespodzianki.Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na miejscu możliwość zakupienia napojów, ciasta i przekąsek.

W spotkaniu moze wziac udział 12 osób.